Neredeyiz?

Bize Ulaşın!

Adres

Yüzüncü Yıl Mah.Turgut Özal Bulvarı 85153 Sokak 01360 Çukurova / ADANA

Telefon

+90 322 256 44 11

Faks

+90 322 256 55 77

  • Gönder

Ne Yapıyoruz ?

İBA İMAR İNŞAAT A.Ş. Adana’nın en nitelikli konut projelerinden biri olarak gösterilen Pınarlı Bahçe projesi kapsamında 176 konut ve sosyal alanlardan oluşan yüksek standartlı yapılar inşa etmektedir. Adana’nın modern yaşam alanlarının oluşturduğu Çukurova bölgesi’nin lokasyonu tartışmasız en mükemmel arsasında inşa edilmekte olan Pınarlı Bahçe sürdürülebilir -yeşil bina kriterlerine göre yapılmakta ve 2016 yılının ilk yarısında tamamlanması planlanmaktadır.

 

Yapımı tamamlanan İBA İMAR İNŞAAT A.Ş.-BATU İnşaat Ortak girişimi projesi olarak Manavgat-Antalya Magic Life Seven Seas Oteli, Beylikdüzü-İstanbul Real Alışveriş Merkezi, İstanbul Ballıca Villaları hizmete açılmıştır.

 

Taahhüt projelerinde de çok önemli deneyime sahip  olan İBA, Adana-Ceyhan Şehirleri Doğalgaz Dağıtım Pojesi, Elazığ Malatya Antalya  Mersin Adana Kanalizasyon ve İçmesuyu İnşaatlarını tamamlamış olup, Adana Pınarlı Bahçe ve Dalaman Caretta Caretta Evleri inşaatlarına devam etmektedir.

 

İBA İMAR İNŞAT A.Ş. Adana’nın ve bölgenin en nitelikli konut projeleri arasında gösterilen PINARLI BAHÇE’yi Adana’ya kazandırmanın gururunu yaşamaktadır.